AWILUX z nową stroną internetową

Mimo pandemii AWILUX konsekwentnie realizuje przyjętą strategię rozwoju. Jednym z działań, które zostały sfinalizowane w tym roku jest stworzenie nowej strony internetowej www.awilux.pl.

– Witryna powstała w oparciu o najnowsze trendy i jest przyjazna dla urządzeń mobilnych. Ma służyć lepszej komunikacji z rynkiem, być dużym wsparciem dla dystrybutorów oraz edukować prywatnych inwestorów – podkreśla Agnieszka Pruchniewicz, specjalistka ds. marketingu w firmie AWILUX.

Prace nad stroną trwały wiele miesięcy.  Jej nowa odsłona ma poprawioną funkcjonalność oraz wygodę użytkowania. – Uprościliśmy nawigację, żeby była bardziej intuicyjna, a potrzebną treść można teraz łatwo znaleźć w wyszukiwarce – wyjaśnia Agnieszka Pruchniewicz.

Oferta firmy, przykładowe realizacje oraz aktualności zostały wyeksponowane już na stronie głównej.  Natomiast struktura oferty została podzielona na poszczególne działy, które odzwierciedlają specyfikę oferowanych przez AWILUX produktów. Do części z nich dodane są materiały wideo. Ponadto cechy każdego z systemów zostały przedstawione w formie czytelnych ikon, przez co łatwo znaleźć i porównać potrzebne dane techniczne.

Na stronie głównej www.awilux.pl można także obejrzeć multimedialną prezentację firmy, a nawet zrobić wirtualny spacer po naszym showroomie. To duże ułatwienie dla inwestorów, którzy ze względu na panująca pandemię nie mogą teraz pozwolić sobie na osobistą wizytę w jednym z naszych salonów – dodaje Agnieszka Pruchniewicz z firmy AWILUX.

Wśród pozostałych zakładek strony znajdują się m.in. porady, w których prywatni inwestorzy znajdą odpowiedzi na wiele pytań z zakresu stolarki otworowej, domów energooszczędnych oraz inteligentnych systemów zarządzania.

Na nowej stronie nie zabrakło też miejsca na zdjęcia prezentujące wybrane realizacje. – Dzięki temu nasi klienci mogą zobaczyć na gotowych inwestycjach możliwości poszczególnych systemów, które mamy w ofercie – mówi Pruchniewicz.

Całkowicie nową formułę zyskała również strefa dla partnerów firmy AWILUX, w której znajdują się wszystkie najważniejsze materiały, zdjęcia oraz dokumenty w wersji do pobrania. Ułatwi to pracę dystrybutorów oraz przyspieszy wiele procesów sprzedażowych. Cała treść witryny dostępna jest w trzech wersjach językowych: niemieckiej, angielskiej i francuskiej.

Dodatkowe informacje o firmie AWILUX:

AWILUX Polska oferuje najnowocześniejsze rozwiązania okienno-drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej. Firma działa na rynku od 2006 roku, opierając swoją produkcję o niemiecką technologię firmy Schüco. Oznacza to solidność, rygorystyczne przestrzeganie najwyższych standardów technicznych i dokładność wykonania. Dużą wagę przywiązuje do terminowości i sprawnego realizowania zleceń, co zapewniają nowoczesne i zautomatyzowane linie produkcyjne, a także wysoko wykwalifikowany zespół pracowników. Celem AWILUX Polska jest promocja rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i energooszczędności oraz stosowanie systemów uwzględniających również specjalne potrzeby np.:  dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych. AWILUX Polska działa z powodzeniem w Polsce i Niemczech. Na rynku polskim firma buduje sieć salonów firmowych. Wszyscy partnerzy biorą udział w regularnym procesie szkoleń z systemów Schüco  oraz nowoczesnych technik montażu. Dzięki temu AWILUX dąży do tego, by pozostać ważnym i rzetelnym partnerem w realizacjach planów i inwestycji przez wiele następnych lat.