Nowa kolekcja drzwi wejściowych AWIDOOR od AWILUX. Kto stoi za tymi drzwiami?

Firma AWILUX wprowadza na rynek ponad 70 modeli nowych drzwi zewnętrznych AWIDOOR. Kolekcja zawiera cztery nowe linie drzwiowe, a także możliwość stworzenia indywidualnego rozwiązania. Nowa oferta dostępna będzie w sprzedaży od listopada.

Nowa kolekcja drzwi AWIDOOR

Fot. Awilux

– Jako wiodący producent stolarki okiennej i jednocześnie firma, która się nie zatrzymuje, rozszerzamy ofertę o szeroką paletę produktów uzupełniających – drzwi wejściowych. Ich jakość wykonania, estetyka i niepowtarzalny design już od progu przedstawią gościom, kim są ich właściciele. Tą ofertą zamierzamy kreować nowe trendy oraz inspirować architektów i inwestorów, promując najciekawsze rozwiązania na rynku. – mówi prezes firmy AWILUX, Marek Sprengel.

Nie są to jednak pierwsze drzwi dostępne w ofercie AWILUX. Początki kolekcji AWIDOOR sięgają roku 2018, kiedy to na rynku pojawiło się pierwszych dziesięć modeli bazujących na prostszych wypełnieniach z aluminium. Tegoroczna premiera to efekt współpracy dwóch wizjonerskich przedsiębiorstw – osiągającej rewelacyjne wyniki w kraju i na świecie firmy AWILUX oraz europejskiego lidera i producenta niepowtarzalnych wypełnień drzwiowych, czyli firmy Rodenberg.

Kto stoi za drzwiami AWIDOOR?

Nowa oferta drzwi wejściowych AWIDOOR powstała w oparciu o realne potrzeby inwestorów – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Została stworzona po to, aby ułatwić wybór i zaproponować gotowe rozwiązania, a tym samym przyspieszyć proces decyzyjny inwestorów. Szeroki wybór stylistyczny trafi w gusta wszystkich zainteresowanych osób, a wysoka jakość wykonania sprawi, że będą się oni cieszyli nowoczesnym designem i bezpieczeństwem przez długie lata.

Moim marzeniem jest, by za drzwiami AWILUX stali ich szczęśliwi posiadacze. Jednak od strony technologicznej i wizualnej, stoją za nimi doświadczeni projektanci i pracownicy firmy AWILUX. Wspólnie dołożyliśmy wszelkich starań, by stworzyć bogatą kolekcję nowoczesnych i bezpiecznych drzwi, które spełnią wszelkie oczekiwania przyszłych posiadaczy. Zarówno pod względem technologicznym, jak i wizualnym, nowe drzwi AWIDOOR gwarantują najwyższą jakość, która dla naszej firmy jest wyznacznikiem współczesnej stolarki otworowej – komentuje Marek Sprengel.

Agnieszka Jerzyk, Ambasadorka marki AWILUX

Fot. Awilux

Kolekcje dla każdego

Kolekcja AVANGARDE to nowoczesna linia drzwi aluminiowych, w ramach której klienci mogą wybierać pomiędzy jedną z sześciu stylistyk wypełnienia: naturalną okładzinę dębową, okleiny drewnopodobne, ceramikę imitującą zardzewiałą stal, kamień, stal czy beton architektoniczny.  Ich proste linie i stonowana stylistyka wpisuje się w obecne trendy nowoczesnych budynków jednorodzinnych.

Drugą kolekcją wyodrębnioną w ramach nowej oferty jest kolekcja PRESTIGE. Jest to technologia oraz modele, które stanowią kontynuację dotychczasowej oferty drzwiowej dostępnej pod ogólną nazwą AWIDOOR. Ta kolekcja wzbogaciła się o kolejne modele o nowoczesnej stylistyce i obejmuje obecnie aż 15 wariantów o ciekawym wypełnieniu z aplikacjami ze stali szlachetnej.

Kolejną kolekcją proponowaną w ramach nowej oferty AWIDOOR jest kolekcja STYLE, która oparta jest na systemach PVC. Łącznie do wyboru będzie 27 propozycji w 10 wariantach kolorystycznych.

Ostatnią kolekcją drzwi PVC jest kolekcja GARDEN, w której skład wchodzą propozycje drzwiowe stanowiące bezpośrednie wyjście do ogrodu, garażu czy pomieszczeń gospodarczych, wymagających zamknięcia od zewnątrz.

Opcja INDIVIDUAL skierowana jest do osób o określonych potrzebach, którzy nie znajdą wśród powyższych kolekcji modelu idealnego. Umożliwia ona samodzielne skonfigurowanie drzwi przy pomocy dostępnych w ofercie AWILUX wypełnień, zamków i niepowtarzalnych akcesoriów.

Nowa kolekcja drzwi AWIDOOR od AWILUX to szeroka oferta najnowocześniejszych rozwiązań, obejmująca wachlarz ponad 70 modeli oraz możliwość stworzenia drzwi według własnego pomysłu. Jakość ich wykonania, estetyka i niepowtarzalny design już od progu przedstawią gościom, kim są ich właściciele.

Dodatkowe informacje o firmie AWILUX:

AWILUX Polska oferuje najnowocześniejsze rozwiązania okienno-drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej. Firma działa na rynku od 2006 roku, opierając swoją produkcję o niemiecką technologię firmy Schüco. Oznacza to solidność, rygorystyczne przestrzeganie najwyższych standardów technicznych i dokładność wykonania. Dużą wagę przywiązuje do terminowości i sprawnego realizowania zleceń, co zapewniają nowoczesne i zautomatyzowane linie produkcyjne, a także wysoko wykwalifikowany zespół pracowników. Celem AWILUX Polska jest promocja rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i energooszczędności oraz stosowanie systemów uwzględniających również specjalne potrzeby np.:  dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych. AWILUX Polska działa z powodzeniem w Polsce i Niemczech. Na rynku polskim firma buduje sieć salonów firmowych. Wszyscy partnerzy biorą udział w regularnym procesie szkoleń z systemów Schüco  oraz nowoczesnych technik montażu. Dzięki temu AWILUX dąży do tego, by pozostać ważnym i rzetelnym partnerem w realizacjach planów i inwestycji przez wiele następnych lat.