ASSA ABLOY Mercor Doors wprowadza serwis drzwi, który można zamówić online

Minimum raz w roku należy dokonać przeglądu urządzeń przeciwpożarowych, w tym drzwi i bram w budynku. To obowiązek nałożony przez Rozporządzenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z 7 czerwca 2010 r. Wiedząc, jak duże znaczenie ma regularność dokonywanych przeglądów, ASSA ABLOY Mercor Doors wprowadza możliwość zamówienia online serwisu w obiektach komercyjnych, biurowych, hotelowych, sportowych, logistycznych czy produkcyjnych.

Dbanie o odpowiednią częstotliwość przeglądów przeciwpożarowych i regularne serwisowanie to jednak nie tylko wymóg prawny, lecz także kwestia bezpieczeństwa użytkowników budynku. Sprawnie działające drzwi przeciwpożarowe pomagają w ewakuacji. Skutecznie chronią pomieszczenia przez określony przez producenta czas przed rozprzestrzenianiem się ognia w razie ewentualnego pożaru, temperatury czy dymu. Pomijanie konserwacji i przeglądów może nie tylko stwarzać zagrożenie dla użytkowników obiektu, lecz także być źródłem problemów w razie konieczności wypłacania odszkodowań.

Dbanie o bezpieczeństwo rozwiązaniem na niepewne czasy

Dbanie o takie kwestie jest szczególnie istotne w czasach, w których społeczeństwo żyje w stałym niepokoju. Pandemia, wojna, kryzys klimatyczny i stan gospodarki spędzają wielu sen z powiek, dlatego dziś przykładanie uwagi do kwestii bezpieczeństwa w każdym aspekcie jest priorytetem.

Dzięki przeglądom zyskujemy informację, co w oddzieleniach przeciwpożarowych nie działa i powinno być jak najszybciej poprawione, aby być gotowym na każdą ewentualność. ASSA ABLOY Mercor Doors, wiodący producent drzwi, bram i kurtyn przeciwpożarowych, wprowadza do swojej oferty możliwość zamówienia online serwisu.

Serwis na zamówienie

Stworzyliśmy prostą, intuicyjną stronę, na której każdy właściciel budynku komercyjnego może zamówić wizytę serwisanta, obejmującą przegląd, naprawę lub kompleksową wymianę drzwi i bram. Już w ciągu 48 godzin od wypełnienia formularza nasi specjaliści kontaktują się z zainteresowanym, ustalają termin i szczegóły. Wiemy, że ludzie oczekują dziś prostych i łatwo dostępnych usług, dlatego wierzymy, że zamawianie serwisu online spotka się z zainteresowaniem klientów – mówi Łukasz Wiąckiewicz, Manager Serwisu ASSA ABLOY Mercor Doors.

Jak zapewnia producent, serwisowanie pozwoli zachować gwarancję skuteczności oddzieleń przeciwpożarowych. Możliwość zamówienia usługi przez internet, z każdego miejsca na świecie, przyspiesza czas reakcji na ewentualne usterki. Korzystanie ze sprawdzonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem daje pewność, że przegląd będzie wykonany zgodnie z wymaganiami prawnymi i najnowszymi standardami.