DRUTEX kierunek Norymberga

DRUTEX, w dniach 19-22 marca, po raz kolejny w tym roku zawita do Niemiec. Tym razem podczas targów Fensterbau Frontale w Norymberdze zaprezentuje swoje autorskie produkty z PVC, aluminium i drewna.

Poprzednia edycja największych w Europie targów poświęconych stolarce okienno-drzwiowej odbyła się w 2022 roku, wyjątkowo w lipcu. Wówczas odwiedziło ją ponad 28.5 tys. gości, a swoje produkty zaprezentowało 708 wystawców z 33 krajów. W tym roku organizatorzy wrócili do tradycji – targi w Norymberdze odbędą się w marcu, co z pewnością przyczyni się do jeszcze wyższej frekwencji.

Udział w targach Fensterbau Fronatle jest dla nas jedną z najważniejszych pozycji w tegorocznym kalendarzu eventów wystawienniczych. Eksportujemy ponad 80% swojej produkcji, a rynek niemiecki jest naszym największym zagranicznym odbiorcą. Poza uczestnictwem w targach wyposażamy naszą globalną sieć sprzedaży w nowoczesne showroomy, tak aby każdy klient mógł wybrać stolarkę idealnie dopasowaną do swoich indywidualnych preferencji – mówi Paweł Jereczek dyrektor ds. handlowych w firmie DRUTEX

DRUTEX, jeden z europejskich liderów w produkcji okien i drzwi, na stoisku liczącym 240 m2 zaprezentuje szeroki asortyment okien i drzwi z PVC, aluminium i drewna. Na gości czekać będą również rolety, żaluzje fasadowe oraz pergola.

Po raz pierwszy na stoisku DRUTEXu zostaną zaprezentowane wielkogabarytowe drzwi trzpieniowe Pivot oraz system tarasowy z ukrytym napędem – więcej o nowościach dowiemy się 19 marca, czyli w dniu ich oficjalnej premiery.

DRUTEX, po Fensterbau Frontale, nie zwolni tempa. Już przygotowuje się do szwedzkich targów Nordbygg, które odbędą się w dniach 23-26 kwietnia br. w Sztokholmie.

***

DRUTEX to marka o znaczeniu i zasięgu globalnym. Eksportuje swoje wyroby do ponad 40 krajów na całym świecie, a sprzedaż zagraniczna to 80 procent łącznych obrotów. DRUTEX blisko cztery dekady temu założył Leszek Gierszewski i wciąż kieruje firmą, konsekwentnie ją rozwijając. Sprzedaż dynamicznie rośnie w Europie i poza nią, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii czy Nowej Zelandii. Codziennie w halach o łącznej powierzchni ponad 11 hektarów powstaje do siedmiu tysięcy okien. Produkowane są na miejscu od A do Z. Każde okno czy drzwi powstają na indywidualne zamówienie, dla konkretnego Klienta. Nic nie jest produkowane do magazynu, na zapas. Czas realizacji indywidualnego zamówienia na stolarkę PVC na terenie Europy wynosi do 7 dni, a aluminiową do 14. DRUTEX dysponuje własną flotą kilkuset nowoczesnych pojazdów.