DRUTEX na targach w Szwecji

DRUTEX na targach Nordbyg, które odbyły się 23-26 kwietnia br. w Sztokholmie zaprezentował szeroką gamę energooszczędnej stolarki okienno-drzwiowej. Udział w szwedzkim evencie umocnił pozycję DRUTEX’u na wymagającym rynku skandynawskim.

Targi Nordbygg uchodzą za największą imprezę wystawienniczą w tej części Europy i za każdym razem przyciągają tłumy odwiedzających. Nie inaczej było i tym razem. W Sztokholmie, stolicy Szwecji, swoje produkty zaprezentowało ponad 800 firm z kilkunastu krajów.

DRUTEX, jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie, na stoisku o powierzchni 150m2, zaprezentował szerokie portfolio produktowe. Zwiedzający zwrócili uwagę na wysoką jakość prezentowanych produktów, interesujący design oraz krótkie, 7 dniowe terminy realizacji zamówień wraz z dostawą, co stanowi unikalną ofertę na rynku stolarki okienno-drzwiowej.

„Obecność na targach Nordbygg pozwoliła nam umocnić pozycję na rynku skandynawskim, na którym jesteśmy obecni od wielu lat. Była to również doskonała okazja do premier produktowych, które przyciągnęły tłumy na stoisko DRUTEX’u. Udział w szwedzkich targach jest ściśle powiązany z dynamicznym rozwojem naszej sieci sprzedaży w północnej części Europy. W związku z tym obecnie poszukujemy przedstawicieli handlowych na rynek szwedzki i norweski. Zapraszamy do współpracy” – mówi Paweł Jereczek, dyrektor ds. handlowych w firmie DRUTEX.

Dużym zainteresowaniem na sztokholmskiej wystawie cieszyły się okna PVC Iglo 5 Classic, Iglo Energy Classic oraz hybryda Iglo Energy Alucover, która powstała z połączenia PVC z aluminium.

Uwagę gości przyciągały wybrane modele drzwi, dostępne w ponad 100 nowych wzorach, które DRUTEX w kwietniu br. wprowadził do oferty oraz wielkogabarytowe drzwi wahadłowo-obrotowe Pivot z elektroniczną zasuwnicą sterowaną za pomocą kontroli.

Miłośnicy dużych przeszkleń mogli przetestować system tarasowy IGO-HS wyposażony w ukrytą w ramie automatykę, sterowaną za pomocą dyskretnego przycisku.

Dopełnieniem wystawy były zewnętrzne przesłony okienne – rolety oraz żaluzje fasadowe zintegrowane z automatyką Smart Home.

DRUTEX w maju weźmie udział we włoskich targach Edilexpo Roma 2024 w Wiecznym Mieście (Rzym) oraz w hiszpańskich targach Construmat w Barcelonie.

***

O firmie DRUTEX

DRUTEX to polska firma z blisko 40-letnią historią, stworzona od podstaw przez Leszka Gierszewskiego. Obecnie to już marka o zasięgu globalnym, której produkty trafiają do ponad 40 krajów świata na wszystkich kontynentach. Codziennie w halach o łącznej powierzchni ponad 11 hektarów powstaje do siedmiu tysięcy okien. Każde okno, drzwi czy fasada tworzone są od podstaw, zawsze na indywidualne zamówienie. Czas ich realizacji należy do jednych z najkrótszych na europejskim rynku. DRUTEX w swojej – stale rozbudowywanej – ofercie ma okna PVC, aluminiowe i drewniane, drzwi PVC i aluminiowe oraz żaluzje i rolety fasadowe, a także fasady czy ogrody zimowe, wszystkie wyróżniające się niepowtarzalnym designem oraz innowacyjnością.