DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE

DRUTEX, wiodący producent okien, drzwi i rolet w Europie, podczas targów Construmat w Barcelonie, po raz pierwszy na rynku hiszpańskim, zaprezentował okno nowej generacji – IGLO EDGE.

Hiszpańskie targi Construmat odbyły się w dniach 21-23 maja br. w Barcelonie. Renoma wydarzenia przyciągnęła wielu wystawców z kilkudziesięciu krajów z różnych zakątków świata.

„Udział w targach Construmat jest ściśle powiązany z naszym dynamicznym rozwojem na rynku hiszpańskim. To właśnie tu w marcu br. w Gandii otworzyliśmy największy w Europie, liczący 500 m2 showroom DRUTEX” – mówi Paweł Jereczek, dyrektor ds. handlowych w firmie DRUTEX.

DRUTEX na stoisku liczącym 120 m2 po raz pierwszy w Hiszpanii zaprezentował swoje najnowsze okno trzeciej generacji – IGLO EDGE. System wyróżnia wysublimowany, elegancki design oraz rewelacyjny parametr izolacji cieplnej wynoszący Uw = 0,66 W(m2K) dla okna o wymiarach 1230×1480 mm. Profil IGLO EDGE jest klasy A, wykonany tylko i wyłącznie z materiału pierwotnego. Nowe okno dostępne jest w ponad 30 kolorach, a szeroki zakres opcji dodatkowych, umożliwia jego pełną personalizację.

„IGLO EDGE zaliczył najlepsze otwarcie w ponad 30-letniej historii produkcji okien przez DRUTEX. Pierwszego dnia sprzedaży wpłynęła do nas rekordowa ilość zamówień na ten premierowy produkt. To może świadczyć tylko o jednym – stworzyliśmy unikalne okno nowej generacji, którego oczekiwali od nas klienci z całego świata” – dodaje Paweł Jereczek.

Kolejną premierą na stoisku DRUTEX był system tarasowy IGLO-HS ALUCOVER, który uzupełnił rodzinę okien hybrydowych wykonanych z PVC i aluminium. Odwiedzający mogli także zapoznać się z pozostałymi produktami firmy, takimi jak: okna PVC – IGLO ENERGY CLASSIC oraz IGLO 5, system tarasowy IGLO SLIDE, rolety i żaluzje fasadowe oraz inteligentna automatyka typu Smart Home.

Producent z północnej Polski na stolarkę PVC oferuje ekspresowe tempo realizacji zamówień wraz z dostawą, która na terenie Europy wynosi 7 dni.

DRUTEX targami w Hiszpanii zakończył pierwszą część sezonu wystawienniczego. Na kolejny event wybiera się do Paryża, gdzie w dniach 1-3 października br. odbędą się targi Batimat.

***

DRUTEX to marka o znaczeniu i zasięgu globalnym. Eksportuje swoje wyroby do ponad 40 krajów na całym świecie, a sprzedaż zagraniczna to 85 procent łącznych obrotów. DRUTEX blisko cztery dekady temu założył Leszek Gierszewski i wciąż kieruje firmą, konsekwentnie ją rozwijając. Sprzedaż dynamicznie rośnie w Europie i poza nią, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii czy Nowej Zelandii. Codziennie w halach o łącznej powierzchni ponad 11 hektarów powstaje do siedmiu tysięcy okien. Produkowane są na miejscu od A do Z. Każde okno czy drzwi powstają na indywidualne zamówienie, dla konkretnego Klienta. Nic nie jest produkowane do magazynu, na zapas. Czas realizacji indywidualnego zamówienia na stolarkę PVC na terenie Europy wynosi do 7 dni, a aluminiową do 14. DRUTEX dysponuje własną flotą kilkuset nowoczesnych pojazdów.