Drzwi do każdego wnętrza. Poznaj kolekcje Inovo i Uppsala

Marka VOX oferuje drzwi wewnętrzne stworzone we współpracy z najlepszymi producentami.

Drzwi wewnętrzne to niezwykle istotny element każdego domu – organizują przestrzeń, chronią prywatność i uzupełniają wnętrza. Mogą funkcjonować jako ozdoba, ale i zgrabnie dopasowane tło, które doświetli pomieszczenie, wyciszy je i pomoże zatrzymać w nim uciekające ciepło. Marka VOX oferuje czternaście kolekcji drzwi wewnętrznych. Różnorodność materiałów, kolorów oraz form pozwala na znakomite dopasowanie ich do każdego rodzaju pomieszczenia. Przykładem połączenia funkcjonalności z estetyką są drzwi Inovo oraz Uppsala.

Sposób na eleganckie wnętrze

Inovo to solidnie wykonane drzwi. Wyróżnia je wyjątkowa grubość ramiaka wewnętrznego, czyli wypełnienia skrzydła drzwiowego, które wynosi 38 mm, podczas gdy standard to 18 mm. Wpływa to na solidność konstrukcji drzwi, dzięki czemu wytrzymają w dobrej kondycji wiele lat, nie wypaczą się i nie wygną. Grubsze wypełnienie wewnętrzne zapewnia lepszą izolację akustyczną – mieszkanie pozostaje wyciszone, co ma znaczenie dla poczucia prywatności i komfortu. Wzmocnione zostają także parametry izolacji cieplnej, umożliwiające utrzymanie konkretnej temperatury w danym pomieszczeniu.

Grubsze wypełnienie wewnętrzne zapewnia drzwiom Inovo lepsze parametry akustyczne i izolację cieplną.

Dzięki swojej uniwersalnej stylistyce drzwi Inovo możemy wykorzystać we wszystkich domowych przestrzeniach – w sypialni, pokoju dziecięcym, domowym biurze, salonie, jadalni, łazience lub kuchni. Inovo umożliwia jeszcze lepsze dopasowanie do wnętrz z uwzględnieniem potrzeb użytkownika – zarówno pod względem kolorystycznym, jak również wielkości szyb i ich układu.

Wpadające przez poziome przeszklenia światło daje ciekawy  efekt wizualny.

Powrót do klasyki

Kolekcję Uppsala wyróżnia rzadko spotykany pionowy układ linii, który nawiązuje do klasycznych drzwi wykonanych z prostych elementów. Ciekawe łączenia z szybami pozwalają uzyskać więcej lekkości i nadać drzwiom odmienny charakter. Drzwi Uppsala można zamówić zarówno w wersji przylgowej, jak i bezprzylgowej, w której skrzydło tworzy z ościeżnicą gładką powierzchnię, a zawiasy pozostają ukryte i po zamknięciu niemal niewidoczne.

                                                                                                                                       

Drzwi Uppsala są wyjątkowe w swojej prostocie.

Uppsala to aż siedem kolorów do wyboru – cztery nawiązujące do naturalnych odcieni dębowych oraz czarny i biały. Na szczególną uwagę zasługuje ten ostatni. Biel rozjaśnia wnętrze i optycznie je powiększa. To ponadczasowe rozwiązanie, które wprowadza poczucie porządku i harmonii do mieszkania.

Uppsala wyróżniają się nietypowym i rzadko spotykanym pionowym układem linii.

Liczy się efekt

Obie kolekcje wyróżniają przeszklone linie, poprzez które widać zapalone wewnątrz pomieszczeń światło. Odpowiednio dobierając kolory szyb można uzyskać ciekawe stylistycznie efekty. Inovo posiadają cztery warianty szyb do wyboru oraz oryginalny detal w postaci zaokrąglonych krawędzi przy szybach, będący jednocześnie zdobieniem, ale i dużym ułatwieniem podczas czyszczenia skrzydła.

Oryginalny detal w postaci zaokrąglonych krawędzi przy szybach ułatwia czyszczenie drzwi Inovo z kurzu.

Z kolei Uppsala posiada pionowe przeszklenia dostępne w dwóch odcieniach – biały mat i czarny mat, który idealnie dopełnia skrzydło zarówno w czarnym odcieniu, jak i białym, co stanowi ciekawy wizualnie kontrast. Drzwi dostępne są również w wersji pełnej – bez przeszkleń.

Szyby w odcieniu Czarny Mat ciekawie komponują się z drzwiami w białym odcieniu.

Drzwi wewnętrzne z oferty VOX zostały stworzone we współpracy z najlepszymi producentami. W salonach dostępne są wzorniki oklein, a obecni na miejscu doradcy pomogą w konfiguracji drzwi i poinformują o terminach realizacji poszczególnych kolekcji. Pełną ofertę można zobaczyć na stronie vox.pl.