Festool rusza z akcją: Wyślij narzędzie na wakacje!

Lato to czas wakacji nie tylko dla ludzi. Narzędzia również potrzebują odrobiny relaksu i przeglądu. Dlatego Festool Polska wprowadza promocję, która pozwoli sprzętom klientów na mały wakacyjny odpoczynek, z którego wrócą z upominkiem.  Wakacyjna promocja z pewnością przyciągnie uwagę rzemieślników, profesjonalistów i majsterkowiczów. Od 1 lipca do 31 sierpnia każdy klient, który zleci płatną naprawę narzędzia w Centralnym Serwisie Festool, razem z naprawioną maszyną otrzyma okulary przeciwsłoneczne.

Dlaczego warto skorzystać z promocji?

  • Profesjonalny serwis: Centralny Serwis Festool to gwarancja fachowej naprawy narzędzi. Doświadczeni mechanicy korzystają tylko z oryginalnych części. Przeglądu maszyn dokonują przy użyciu unikalnego systemu diagnostycznego Festool.
  • Bezpieczeństwo: Regularny przegląd narzędzi to gwarancja bezpiecznej pracy. Serwis Festool sprawdza stan techniczny, wymienia zużyte części i dostosowuje narzędzie do potrzeb klientów aktualizując oprogramowanie. Festool wystawia także Certyfikat Bezpieczeństwa Elektrycznego. Dodatkowo wszystkie płatne naprawy objęte są 12-miesięczną gwarancją.
  • Oszczędność czasu: Zlecenie naprawy online to szybki i wygodny sposób na zgłoszenie sprawy. Pozwala to oszczędzić czas na osobiste wizyty w serwisie. Narzędzie wraca w idealnym stanie już po 3 dniach!
  • Dodatkowe korzyści i wakacyjna atmosfera: Promocja trwa w okresie letnim, więc to doskonała okazja, by zadbać o swoje narzędzia. Okulary przeciwsłoneczne to nie tylko praktyczny gadżet, ale także wyraz wdzięczności za zaufanie do marki Festool.

Jak to działa?

1. Zaloguj się do konta MyFestool: Wejdź na stronę www.festool.pl lub do aplikacji FestoolWork i zaloguj się na swoje konto. Jeśli jeszcze go nie masz, to teraz jest najlepszy moment, aby je założyć!

2. Zlecenie naprawy online: Wybierz narzędzie, które chcesz wysłać do serwisu, a następnie kliknij “Zleć naprawę”. To proste i wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas.

3. Wypełnij zgłoszenie: W polu “Opis usterki” wpisz powód, dla którego chcesz wysłać narzędzie do Serwisu. Może to być konkretna usterka, ale także przegląd maszyny.

Po zleceniu naprawy online, Festool zajmie się przeglądem lub naprawą Twojego narzędzia. Każdy uczestnik promocji otrzyma bezpłatnie okulary przeciwsłoneczne z logo Festool.

Promocja trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2024 r. Regulamin promocji dostępny jest na stronie Festool.

Promocją objęte są naprawy płatne – narzędzi, którym upłynął okres Gwarancji All-Inclusive.