Hörmann Polska sp. z o.o. BRAMY | DRZWI | NAPĘDY

 

ul. Otwarta 1, 62-052 Komorniki

tel. 61 81 97 300, infolinia 801 500 100, e-mail: info@hormann.pl

www.hormann.plO firmie

Kim jesteśmy?

Firma Hörmann jest największym europejskim producentem bram, drzwi i napędów. W swojej ofercie przedsiębiorstwo posiada nie tylko produkty dla budownictwa mieszkaniowego i obiektowego, ale także dla przemysłu oraz branży logistycznej. Są to bramy garażowe, napędy, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, a także bramy przemysłowe: segmentowe, szybkobieżne, rolowane, przesuwne przeciwpożarowe oraz systemy przeładunkowe. Firma w ostatnim czasie poszerzyła swoją ofertę o systemy kontroli wjazdu, w których skład wchodzą m.in. słupki, zapory, szlabany i kolczatki drogowe.

Co nas wyróżnia, czyli dlaczego warto wybrać produkty firmy Hörmann?

Ponad 80-letnie doświadczenie, bogaty wybór wzorów i kolorów, a także szereg nowatorskich rozwiązań sprawiają, że marka Hörmann jest synonimem jakości i innowacyjności.Potwierdzają to liczne wyróżnienia i nagrody przyznane naszym produktom np. Złote Godło w konkursie Konsumencki Lider Jakości 2018 i Laur Konsumenta, Dobry Design i Złote Medale MTP. Firma otrzymała również tytuł Kreator Budownictwa 2018, Firma Godna Polecenia oraz Wiarygodny Partner w Biznesie.

Dla naszych Klientów uruchomiliśmy także czynną codziennie całodobową infolinię serwisową, gdzie mogą oni liczyć na natychmiastową pomoc w razie awarii oraz fachową konsultację dot. produktów marki Hörmann.

Firma posiada w Polsce cztery przedstawicielstwa: w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Sosnowcu oraz bogatą sieć dealerów.