Już jutro drugie spotkanie z cyklu webinariów o programie „Czyste Powietrze”

W ubiegłym roku, z inicjatywy Związku POiD, w ramach kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”, zorganizowane zostało spotkanie online na temat programu „Czyste Powietrze”, dzięki któremu Polacy mogą w swoich domach wymieniać stolarkę otworową ze wsparciem finansowym. Uczestniczyli w nim m.in. Partnerzy akcji. W tym roku przed nami zaś następne tego typu webinarium, tym razem o zasadach wypełniania wniosków o dofinansowanie na zakup nowych okien, drzwi czy bramy garażowej.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Związku POiD, w ramach kampanii “WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”, zostanie zorganizowany wkrótce drugie webinarium we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Tym razem ze wsparciem merytorycznym oddziału tejże instytucji w Olsztynie (zgodnie z rekomendacją jednostki centralnej). Tematem spotkania będą zasady wypełniania wniosku o dofinansowanie, które przedstawią eksperci z ramienia WFOŚiGW w Olsztynie.

Spotkanie jest organizowane z myślą o wsparciu inwestorów w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie przez firmy z branży stolarki otworowej, oferujące produkty spełniające wymogi programu “Czyste Powietrze”. Dzięki temu w salonach sprzedaży okien, drzwi czy bram garażowych, klienci uzyskają nie tylko profesjonalne doradztwo produktowe, lecz także fachową poradę w zakresie pozyskania wsparcia dla inwestycji. W ten sposób jeszcze więcej domów stanie się bardziej energooszczędnych, gdyż zostanie wyposażanych w innowacyjne rozwiązania z branży stolarki otworowej.

Zachęcamy serdecznie do udziału w webinarium firmy członkowskie Związku POiD, przedstawicieli ich punktów handlowych, a także firmy niezrzeszone w organizacji.

Spotkanie online odbędzie się 28 kwietnia br. o godz. 12:00 za pośrednictwem aplikacji ZOOM – został stworzony link dla Partnerów kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”. W celu uzyskania danych do logowania prosimy o kontakt z Biurem Związku POiD. Przedstawiciele punktów handlowych stolarki budowlanej i firmy niezrzeszone w Związku POiD mogą zaś obejrzeć webinarium na kanale POiD w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=Bcrba9kC9Y8