Już 26 maja br. odbędzie się długo wyczekiwana, kolejna edycja Kongresu Stolarki Polskiej, zgodnie z oczekiwaniami branży budowlanej, ponownie w formule stacjonarnej. Tym razem spotkanie będzie miało miejsce w Warszawie w czterogwiazdkowym hotelu DoubleTree by Hilton. Przewidziany jest bogaty program merytoryczny, składający się z 3 bloków tematycznych nawiązujących do dynamicznych przemian geopolitycznych, jakie oddziałują na rodzimą i światową gospodarkę. Uczestnicy będą mieli także doskonałą okazję do nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń.
Los wie czasem dobrze, kogo z kim zetknąć, choćby po to, żeby to spotkanie stało się dla nas olśnieniem – pisała w jednym ze swoich wierszy wybitna polska poetka, Julia Hartwig. Takim inspirującym spotkaniem dla branży stolarki budowlanej stał się na przestrzeni ostatnich lat Kongres Stolarki Polskiej, organizowany cyklicznie przez Związek POiD. Teraz, po zeszłorocznej digitalowej odsłonie, wydarzenie powraca w formule stacjonarnej. Osobiste spotkania są bowiem znów możliwe, a w dodatku, po okresie izolacji w związku z pandemią koronawirusa, wręcz wyczekiwane.
XII edycja Kongresu Stolarki Polskie odbędzie się 26 maja br. w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw****, przy ulicy Skalnicowej 21 w Warszawie. Wydarzenie będzie miało charakter edukacyjny oraz integracyjny, gdyż jego formuła pozwala na łatwą wymianę wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk, zarówno podczas dyskusji w ramach programu merytorycznego, jak i w bezpośrednich rozmowach uczestników. – Jednym z ważnych elementów sukcesu Kongresu Stolarki Polskiej jest nastawienie na dialog. Dyskusje toczą się nie tylko na scenie, gdzie występują eksperci, lecz także w kuluarach, na zasadach networkingu. Właściciele i kadra zarządzająca firm z branży stolarki budowlanej, a także reprezentanci świata biznesu, nauki, polityki i mediów, którzy przybywają na Kongres, swobodnie wymieniają się więc poglądami i razem szukają sposobów na rozwój tego sektora gospodarki, budując wspólnie jego markę – tłumaczy Paweł Wróblewski, Dyrektor Zarządzający Związku POiD.
Tegoroczna tematyka Kongresu będzie skupiona na szansach i zagrożeniach dla branży stolarki budowlanej w dobie kryzysu i związanych z nim przemian politycznych, ekonomicznych i społecznych, w kontekście wybranych celów z Agendy ONZ na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030. W ramach trzech bloków tematycznych z udziałem wybitnych ekspertów omówione zostaną m.in.: funkcjonowanie branży na tle obecnej sytuacji geopolitycznej, działania na rzecz klimatu i zrównoważonego budownictwa oraz zagadnienia związane ze sprzedażą i marketingiem przyszłości.
Zwieńczeniem kongresowego dnia będzie wieczorna, uroczysta Gala, podczas której wręczone zostaną branżowe nagrody i wyróżnienia. Kolejnego dnia, 27 maja zaplanowane jest z kolei Walne Zgromadzenie Członków POiD, o charakterze sprawozdawczo-wyborczym.
Szczegółowy harmonogram XII Kongresu Stolarki Polskiej jest dostępny pod adresem: https://kongres.poid.eu/harmonogram/
Zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Formularz rejestracyjny można wypełnić na stronie: https://kongres.poid.eu/rejestracja/