MasterFold – najbardziej harmonijne drzwi w ofercie AWILUX!

AWILUX, producent stolarki w klasie premium, zaprasza do odkrycia rewolucyjnych drzwi przesuwnych MasterFold, które odmieniają postrzeganie przestrzeni i designu. Dzięki przemyślanej konstrukcji oraz imponującym parametrom technicznym, harmonijka zapewnia doskonały dostęp do naturalnego światła i daje wiele możliwości personalizacji. 

Drzwi przesuwne MasterFold fot. AWILUX

W dzisiejszych czasach, poszukując doskonałego połączenia funkcjonalności, innowacyjności i nowoczesnego designu, stawiamy coraz większe wymagania wobec elementów wyposażenia wnętrz. Pragniemy, aby nasze przestrzenie były zarówno piękne, jak i praktyczne. To właśnie dlatego AWILUX z dumą prezentuje najnowsze rozwiązanie – drzwi MasterFold, nieszablonowe rozwiązanie składanych w harmonijkę skrzydeł. Przy pełnym otwarciu odsłonięta jest cała szerokość okna. To idealny wybór do zabudowy ogrodów zimowych, ale też do obiektów publicznych, jak restauracje czy hotele.

Wielkie gabaryty

MasterFold od AWILUX nie tylko imponuje designem, ale przede wszystkim oferuje imponujące parametry techniczne.

– Skrzydło drzwiowe możemy mieć o wysokości do 3000 mm i szerokości 1200 mm. Maksymalna masa skrzydła to 120 kg, co zapewnia nie tylko komfort, ale także trwałość naszych drzwi. Co więcej, widoczne linie konstrukcyjne są minimalizowane – mówi Rafał Buczek z firmy AWILUX.

Drzwi przesuwne MasterFold fot. AWILUX

W kwestii bezpieczeństwa, MasterFold również spełniają najwyższe standardy, oferując odporność na włamanie na poziomie RC2. Oznacza to, że są one nie tylko piękne i wygodne w użytkowaniu, ale także stanowią solidne zabezpieczenie. Warto zaznaczyć, że parametry oraz dostępne właściwości mogą różnić się w zależności od doboru profili, dając możliwość dostosowania drzwi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Nowe rozwiązanie z oferty AWILUX może mieć od 2 do 8 skrzydeł, otwieranych na zewnątrz, jak i do wewnątrz, co zapewnia maksymalną swobodę w użytkowaniu. Jest to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, które ułatwia dostęp do przestrzeni bez żadnych ograniczeń.

Dzięki MasterFold, możemy cieszyć się największymi skrzydłami w swojej klasie, co zapewnia niesamowite widoki i jeszcze więcej naturalnego światła. Te imponujące skrzydła drzwiowe zaprojektowane są z myślą o jeszcze większym komforcie i przemyślanej estetyce – mówi Rafał Buczek z firmy AWILUX.

Co istotne, nowy system MasterFold zajmuje tylko niewielką część powierzchni użytkowej, pozwalając na optymalne wykorzystanie dostępnego miejsca. Drzwi nie otwierają się na tradycyjne zawiasy, zamiast tego przesuwając się, dzięki czemu wykorzystują jedynie niewielką część. A jeśli zależy nam na jeszcze mniejszej widoczności profili, warto postawić na wersję Functional Slim-Line, charakteryzującą się jeszcze cieńszymi profilami.

Pełna personalizacja progu i ukryty drenaż

Warto wspomnieć, że nowość w ofercie AWILUX oferuje również 4 różne opcje personalizacji pod względem progu, co umożliwia dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu, system może idealnie dopasować się do stylu życia, jak również potrzeb użytkowych – zwłaszcza w przypadku miejsc, w których na co dzień przebywają dzieci, osoby starsze lub niepełnosprawne.

Drzwi przesuwne MasterFold fot. AWILUX

MasterFold to także brak plastikowych zaślepek. Dzięki ukrytemu drenażowi, możemy cieszyć się czystym i nowoczesnym designem bez nieestetycznych elementów, które często są koniecznością w innych systemach – dodaje ekspert AWILUX.

System drzwi MasterFold jest także w pełni kompatybilny z innymi produktami, co ułatwia integrację i rozbudowę systemów okien, drzwi i ścian osłonowych w różnego rodzaju budynkach.

Nowe drzwi składano-przesuwne MasterFold od AWILUX stanowią znakomitą inwestycję, łącząc w sobie funkcjonalność i design na najwyższym poziomie.