MS więcej niż OKNA na międzynarodowych targach InterDOM w Łodzi

W dniach 3-5 marca w Łodzi odbyły się międzynarodowe targi budownictwa i aranżacji InterDOM. To duże wydarzenie branży budowlanej i architektonicznej. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „DOM to miejsce, które nas łączy”, co było podkreśleniem wagi budownictwa mieszkaniowego.

 

Łódź to miasto startupów, które uchodzi za kolebkę kreatywności, w której jest miejsce na najbardziej śmiałe przedsięwzięcia. Takie były też tegoroczne targi InterDOM. Bogaty program, szeroki zakres tematyczny, wiele atrakcji dla uczestników, prestiżowa przestrzeń (EXPO Łódź).

W tej przestrzeni nie mogło zabraknąć producenta stolarki otworowej MS więcej niż OKNA, który razem z partnerem MS Łódź, stworzył miejsce, w którym przy aromatycznej kawie można było porozmawiać zarówno o topowych modelach okien takich jak FORMA i Patio HST, jak również o nowościach, które znajdują się w portfolio marki.

Podczas tych trzech dni nie zabrakło wystaw i prezentacji, które były pretekstem do podjęcia rozmów, wymiany doświadczeń i fachowych dyskusji.

Przedsięwzięcie przyciągnęło setki wystawców, a wśród nich producentów, usługodawców jak i projektantów i architektów, którzy szukają rozwiązań, porad i inspiracji.

MS więcej niż OKNA już niebawem pojawi się na kolejnych targach w Bielsku Białej a następnie w Lublinie.

Więcej informacji znajdziesz na: www.ms.pl