Nowa aplikacja MyNice App 
- intuicyjna, spersonalizowana, inteligentna

Jakie udogodnienia oferuje użytkownikom nowa aplikacja MyNice App

Po połączeniu aplikacji z interfejsem Nice Core, użytkownik może kontrolować wszystkie elementy automatyki w domu, od zarządzania otwieraniem i zamykaniem rolet po kontrolę natężenia światła. Użytkownicy będą mogli ustawić systemy zgodnie ze swoimi preferencjami, wybierając na przykład czas opuszczania i podnoszenia żaluzji lub rolet oraz włączania i wyłączania świateł. Scenariusze mogą być zatem tworzone zgodnie ze wschodem lub zachodem słońca, umożliwiając cieszenie się naturalnym światłem, w jak największym stopniu.

 

Aplikacja MyNice dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników i pozwala im kontrolować dostęp do domu oraz aktywować powiadomienia o otwarciu i zamknięciu bramy, dając możliwość otrzymywania bieżącej informacji w przypadku ewentualnych nieprzewidzianych zdarzeń.

Szybka i łatwa konserwacja, także zdalna

Aplikacja MyNice jest również szybkim i natychmiastowym narzędziem do serwisowania i wykonywania przeglądów automatyki. Użytkownicy otrzymują alerty w postaci powiadomień o awarii lub potrzebie naprawy swoich bram i mogą szybko poprosić o pomoc techniczną, dzięki funkcji zdalnego połączenia ProConnect. W przypadku awarii, aplikacja MyNice pozwala użytkownikom samodzielnie decydować, kiedy i na jakich poziomach autoryzacji przyznać instalatorom możliwość zdalnego serwisu.

Specyfikacja techniczna

Dzięki aplikacji MyNice możliwa jest aktualizacja oprogramowania urządzeń Nice. Wraz z aktualizacją interfejsu Nice Core dostępna jest dwukierunkowa komunikacja między urządzeniami. W przypadku automatyki podłączonej za pośrednictwem interfejsu Nice BiDi-WiFi, kompatybilnego z automatycznymi bramami i drzwiami garażowymi Nice, dostępne jest również zdalne zarządzanie w chmurze, zapewniające kompletną i zintegrowaną łączność. Gdy użytkownik jest poza domem, dzięki aplikacji MyNice będzie mógł zarządzać otwieraniem drzwi garażowych lub bram, aby umożliwić dostęp znajomym lub kurierom w przypadku dostaw. Wymienione wyżej funkcje są również dostępne dla automatyki typu Gate&Door podłączonej za pośrednictwem interfejsu IT4WIFI.

Aplikacja MyNice dla użytkowników jest dostępna w wersjach:

na Androida: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.niceforyou.welcome i iOS: https://apps.apple.com/pl/app/mynice/id1459856686

Poradnik na temat podstawowej konfiguracji modułu BiDi-WiFi oraz automatyki Nice dostępny jest w serwisie YouTube: Moduł BiDi-WiFi i aplikacja MyNice Pro: konfiguracja

Więcej informacji o funkcjach i zastosowaniach aplikacji MyNice w wideo pod linkiem.