Unikalna oferta od AWILUX na wybrane okucia i kontaktrony do okien PVC

Na bezpieczeństwie nie należy oszczędzać, dlatego warto pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu okna i zamontować w nich kontaktrony. Jednak, aby taki wydatek nie obciążył domowych finansów, warto sięgnąć po zarówno dobre, jak i atrakcyjne cenowo rozwiązania. Z tego względu dostawca stolarki okienno-drzwiowej w klasie premium – firma AWILUX – obniżył ceny ukrytych zawiasów TopSelect oraz różnego rodzaju kontaktronów średnio o 15%.

AWILUX postanowił obniżyć ceny na ukryte zawiasy oraz wszelkiego rodzaju kontaktrony – zarówno te służące do ochrony domu przed włamaniem oraz sterowaniu klimatyzacją, jak również używane przy inteligentnym zarządzaniu domem, mieszkaniem czy innym budynkiem, stosowane w oknach PVC. Obniżka cen będzie trwać od 1 sierpnia do 30 września.

Okucia z ukrytymi zawiasami w promocji!

Fot.: AWILUX Polska

Okucie TopSelect jest ukryte w luzie wrębowym. Dzięki takiej konstrukcji, zawiasy są niewidoczne przy zamkniętym oknie. To bardzo mocno wpływa na estetykę okna. W przypadku standardowych zawiasów, widoczne są osłony, dostępne w niewielkiej liczbie wzorów.

Oprócz walorów estetycznych, okucie ma też lepsze parametry izolacyjności cieplnej. Zawiasy są w całości schowane w suchej komorze pomiędzy skrzydłem a ramą okna. Dzięki temu nie powstaje mostek termiczny. Na całym obwodzie skrzydła zachowana jest ciągłość uszczelki.

Kontaktrony tańsze o 15%

Kontaktrony to niewielkie czujniki, które montuje się między ramą a skrzydłem. Z zewnątrz są całkowicie niewidoczne. Choć stanowią jedną z ważniejszych części sytemu alarmowego lub systemu kontroli dostępu, ich budowa jest bardzo prosta. Składają się z dwóch elementów – magnesu oraz czujnika kontaktronowego. Podczas otwarcia okna z kontaktronem, system wykrywa brak zamkniętego obwodu elektromagnetycznego i uruchamia alarm. To bardzo dobry sposób na zapobieganie włamaniom do mieszkania. Kontaktrony w oknach informują nas o incydencie, jeszcze zanim włamywacz dostanie do wnętrza domu lub mieszkania, co daje dużą przewagę czasową nad niepożądanym gościem. Kontaktrony można też stosować w przypadku wyposażenia obiektu w klimatyzację. Wówczas otwarcie okna spowoduje wyłączenie systemu klimatyzacyjnego.

Natomiast w systemach domów inteligentnych, kontaktrony mogą pełnić rolę czujników i być wykorzystywane do optymalizacji ogrzewania. Wówczas otwarcie okna wysyła sygnał o zmianie zapotrzebowania na energię, a specjalne oprogramowanie uruchomi lub wyłączy piec.

Kontaktrony to wyjątkowo efektywne rozwiązanie, które zapewni nam komfort i ułatwi życie na wielu płaszczyznach.

Awilux Polska oferuje najnowocześniejsze rozwiązania okienno-drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej. Firma działa na rynku od 2006 roku, opierając swoją produkcję o niemiecką technologię firmy SCHÜCO. Oznacza to solidność, rygorystyczne przestrzeganie najwyższych standardów technicznych i dokładność wykonania. Dużą wagę przywiązuje do terminowości i sprawnego realizowania zleceń, co zapewniają w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne i wysoko wykwalifikowany zespół pracowników. Celem Awilux Polska jest promocja rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i energooszczędności oraz stosowanie systemów uwzględniających również specjalne potrzeby np.:  dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych. Awilux Polska działa z powodzeniem w Polsce i Niemczech. Na rynku polskim firma buduje sieć salonów firmowych. Wszyscy partnerzy biorą udział w regularnym procesie szkoleń z systemów SCHÜCO  oraz nowoczesnych technik montażu. Dzięki temu Awilux dąży do tego, by pozostać ważnym i rzetelnym partnerem w realizacjach planów i inwestycji przez wiele następnych lat.