Uwaga, KONKURS! Do wygrania profesjonalny przegląd bramy garażowej marki WIŚNIOWSKI 

Prawdziwe życie bramy garażowej zaczyna się po jej zamontowaniu. Firma WIŚNIOWSKI wprowadziła na rynek nową usługę – WIŚNIOWSKI Service Care – czyli ofertę regularnych przeglądów bram garażowych. Bramy, tak jak samochód, dla sprawnego funkcjonowania wymagają systematycznego serwisu. Będąc ambasadorem odpowiedniego podejścia do opieki technicznej bram, okien, drzwi i ogrodzeń, marka WIŚNIOWSKI przygotowała konkurs, w którym nagrodą jest profesjonalny przegląd bramy garażowej. Do udziału w konkursie zaprasza Adam Kornacki.

Adam Kornacki: Weź udział w konkursie na profilu @wisniowski_official

“Garaż. Ulubione miejsce pracy i odpoczynku. Kiedyś – powstawały tu moje wyścigówki, teraz parkują auta, o których zawsze marzyłem. Jedno się nie zmienia: brama garażowa. Ma ponad 20 lat i wciąż doskonale działa. I doskonale wygląda. To wszystko dzięki regularnym serwisom. Tak samo, jak w samochodach!” – napisał na swoim profilu w serwisie Instagram Adam Kornacki, polski kierowca wyścigowy i dziennikarz motoryzacyjny. Na zdjęciach dołączonych do posta Adam Kornacki stoi na tle bramy WIŚNIOWSKI w swoim garażu. Twórca zaprosił fanów do udziału w konkursie organizowanym przez firmę WIŚNIOWSKI.  

Zobacz post Adama Kornackiego: https://www.instagram.com/p/CfoMKVPqxyr/ 

Jak wygrać profesjonalny przegląd bramy wykonany przez Techników WIŚNIOWSKI?

Wystarczy wziąć udział w instagramowym konkursie prowadzonym na profilu marki @wisniowski_official. Zadanie konkursowe to: “Pokaż, jak dbasz o samochód lub motocykl w Twoim garażu.

By wziąć udział w konkursie:

1. Zrób zdjęcie.

2. Opublikuj na swoim profilu w serwisie Instagram.

3. Oznacz @wisniowski_official.

4. Dodaj hashtag #WiśniowskiServiceCare.

Zobacz post konkursowy na profilu marki WIŚNIOWSKI: https://www.instagram.com/p/CfonYclozj2/

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 26 lipca 2022. Ogłoszenie Laureatów Konkursu potrwa 14 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.

Szczegółowy regulamin konkursu można znaleźć tutaj: https://bit.ly/KonkursServiceCare