W nowej odsłonie. Oto drzwi Fina od VOX

Choć wydaje się, że wybór drzwi nie należy do trudnych zadań, w rzeczywistości może on być nie lada wyzwaniem. Dostępność modeli, kolorów, wzorów, a do tego aspekty techniczne – w takich momentach okazuje się, że drzwi to nie tylko estetyka i sposób na skuteczne wydzielenie stref w domu. Aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających przestrzeni i ich użytkowników, powstały ponadczasowe drzwi Fina. Kolekcja, która cieszy się dużym uznaniem wśród klientów marki VOX, do tej pory dostępny był jedynie w kolorze białym. Teraz oferta została poszerzona o dwa nowe odcienie.

Drzwi Fina pomagają tworzyć spójne, estetyczne aranżacje.

Drzwi odpowiadające naszym czasom

Przestrzeń domowa odgrywa coraz większą rolę w naszym życiu codziennym. Nie tylko odpoczywamy w niej, ale i pracujemy, uczymy się, rozwijamy. Dlatego pragniemy, aby otaczały nas przemyślane, spójne aranżacje, których integralną część stanowią również drzwi. Kolekcja Fina została zaprojektowana przez Olgierda Jaskulskiego w taki sposób, by swoją uniwersalnością dopasowywał się do każdego wnętrza. Wykończenie w ponadczasowej bieli wprowadzi więcej światła szczególnie do pomieszczeń o małym metrażu.

Drzwi Fina to uniwersalne rozwiązanie do każdego wnętrza.

Do oferty drzwi Fina wprowadzono dwa nowe kolory – ciepły beż i szary. To opcje, które znakomicie łączą się ze ścianami w podobnych odcieniach. Wszystkie trzy kolory zostały uzyskane przy użyciu ekologicznej farby akrylowej.

Do ponadczasowej bieli dołączyły dwa nowe kolory: ciepły beż i szary.

Do zadań specjalnych

Kolekcja Fina to sprytne połączenie wdzięku klasyki z solidną nowoczesnością. Wykończenie skrzydła i ościeżnicy ekologiczną farbą akrylową sprawia, że drzwi są jednocześnie eleganckie i odporne na uszkodzenia oraz zabrudzenia. Dzięki temu sprawdzą się zarówno w sypialni, pokoju dziecka, gabinecie, a nawet w nowoczesnej kuchni. Do wyboru mamy także kolor obrzeża: biały, szary, grafit i czarny oraz różne wzornictwo: dostępne zarówno w wersji płaskiej, jak i z frezowaniami. Dodatkowo posiadają wypełnienie pełną płytą wiórową, gwarantującą solidność oraz ochronę przed niechcianymi hałasami.

Kolekcja drzwi Fina łączy w sobie nowoczesność, klasykę, solidność i wdzięk.

Dopasowane do wnętrza

Aby idealnie dopasować drzwi do naszych wnętrz, musimy wziąć pod uwagę nie tylko ich wzór i kolor, ale także walory techniczne. Finalnie to one mogą okazać się kluczowe dla komfortu użytkowania mieszkalnej przestrzeni. Jednym z takich walorów jest odwrotna przylga, czyli możliwość dopasowania sposobu otwierania drzwi wewnętrznych w wybranym kierunku. Oznacza to, że w zależności od układu naszego mieszkania, jedno skrzydło może otwierać się na zewnątrz, a pozostałe do wewnątrz. Fina oraz pozostałe modele z oferty marki VOX gwarantują dopasowanie wizualne oraz funkcjonalne.

Jak otwierają się drzwi w systemie odwrotnej przylgi?

Odwrotna przylga to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, ułatwiające komfortowe wejście do pomieszczenia zwłaszcza w wąskich korytarzach.

Decyzje dotyczące wyposażenia naszego wnętrza często związane są z licznymi wątpliwościami. Z pomocą przychodzi intuicyjny program do urządzania wnętrz VOXBOX, w którym możemy zaprojektować swoją wymarzoną przestrzeń, dodając do niej produkty VOX – również drzwi. VOXBOX oraz pełna oferta drzwi dostępne są w salonach VOX i na vox.pl.