Yubii Home, doświadcz korzyści płynących z serca Twojego Inteligentnego Domu

Premiera nowej centrali zapewniającej komfort i bezpieczeństwo dla całej rodziny.

W grupie siła – poznaj ekosystem Yubii

Yubii Home to centrala zarządzająca inteligentnym domem FIBARO oraz produktami wchodzącymi w skład ekosystemu Yubii, czyli urządzeniami marek Nice, FIBARO, marek trzecich, a także elero – niemieckiej marki zrzeszonej w Nice.

Yubii Home to pierwsza centrala łącząca technologie Nice i FIBARO, ale to nie wszystko – dzięki kompatybilności z protokołami Z-Wave i WiFi jest otwarta na integrację z 3000 urządzeniami innych firm działających w standardzie Z-Wave. Centrala doskonale sprawdzi się w przypadku m.in. mniejszych domów lub mieszkań (do 100 m2) i instalacji zawierających do 40 urządzeń i 20 scenariuszy. Yubii Home pozwala użytkownikowi końcowemu zarządzać całym systemem smart home również przy pomocy asystentów głosowych Amazon Alexa i Google Assistant.

Pozwól nam ułatwić Ci życie

Yubii Home to centrala w pełni realizująca ideę inteligentnego domu. Zarządza wszystkimi elementami automatyki domowej i komunikuje się z nimi – odbiera dane z czujników, przetwarza je i nadaje komunikaty w celu wykonania odpowiednich działań. Umożliwia zintegrowane zarządzanie oświetleniem, roletami, bramami, drzwiami i oknami, urządzeniami elektrycznymi, multimediami, ogrzewaniem, temperaturą, systemami nawadniania, monitoruje wycieki wody, ulatnianie się czadu i wykrywanie dymu.

Automatyczne scenariusze, zdalne sterowanie i kontrola głosowa nad wszystkimi inteligentnymi urządzeniami sprawią, że codzienne czynności staną się jeszcze prostsze. Dzięki Yubii Home i zaprogramowaniu odpowiednich scenariuszy świetlnych możesz zaplanować włączanie światła rano, otworzyć drzwi garażu, aby wypuścić psa na podwórko, stworzyć idealną atmosferę do przygotowania ulubionego dania, lub po prostu spędzić relaksujący wieczór z Netflixem. Użytkowanie Yubii Home daje gwarancję przebywania w inteligentnym, wygodnym i przyjaznym środowisku od świtu do nocy.

Inteligentny dom na lata, bezpieczeństwo zawsze na pierwszym miejscu

Mocne strony Yubii Home to nie tylko design, wygoda i uproszczenie codziennych czynności, ale przede wszystkim zrównoważony rozwój, oszczędności i Twoje dobre samopoczucie. Zgodnie ze strategią firmy, jednym z celów Yubii Home jest zminimalizowanie negatywnego wpływu naszych domów na środowisko poprzez inteligentne sterowanie ogrzewaniem i oświetleniem, oraz monitorowanie zużycia energii elektrycznej. To nasze małe codzienne gesty, mogą mieć wielki wpływ na całą planetę.

Dobre samopoczucie jest równie ważne, dlatego dzięki możliwości dołączenia systemów kontroli wilgotności, inteligentnego ogrzewania, pomiaru jakości powietrza, wykrywania tlenku węgla i powiadamiania o niebezpiecznych sytuacjach, Yubii Home w każdej chwili zapewni odpowiednie warunki i bezpieczeństwo dla całej Twojej rodziny.

Bezpieczeństwo i stabilność systemu inteligentnego domu stanowią dla Nice kluczową kwestię. Ochroną przed hackerami jest szyfrowana transmisja danych (zarówno w połączeniach lokalnych, jak i zewnętrznych). Jednoczesne wykorzystanie wysokojakościowych komponentów daje centrali możliwość działania tylko lokalnie i w przypadku braku dostępu do chmury, zapewnienia kluczowe funkcjonalności domu. Nie ma więc ryzyka, że system przestanie działać, gdy operator sieci postanowi odłączyć Internet, by np. przeprowadzić konserwację łącza. W inwestycjach deweloperskich, w których klient nie ma jeszcze dostępu do sieci WiFi, będą działać zdefiniowane automatyzacje (np. wykrycie ruchu, zalania, opuszczanie rolet, włączenie/wyłączenie świateł itp.). W momencie podłączenia internetu systemem będzie można zarządzać także z każdego miejsca na ziemi.

Zobacz filmy i odkryj, ile możliwości oferuje Yubii Home:

Poranna rutyna Dzisiaj gotuję ja!

        

Twój idealny wieczór Sesja treningowa

        

Twoje nowe doświadczenie z inteligentnym domem

Zarządzaj ekosystemem Yubii z poziomu aplikacji

Zarządzanie inteligentnym domem może odbywać się dzięki popularnym asystentom głosowym, pilotom, gestom oraz poprzez aplikację – Yubii App, która zastąpi aplikację FIBARO Home Center. Aplikacja Yubii App dostępna jest w sklepie Google Play oraz App Store. Wystarczy wpisać frazy „Yubii App”, „Yubii Home Center” lub „FIBARO”, a użytkownik zyska możliwość pobrania nowej aplikacji. Funkcjonalności nowej aplikacji pokrywają się z możliwościami wycofanej już FIBARO Home Center, najnowsze z nich to:

 • Nowe ulubione sekcje:
  • Widoki stref alarmowych, kamer, świateł, rolet oraz dla ogrzewania (strefy i termostaty)
  • Możliwość ustawienia liczby wierszy ulubionych sekcji
  • Możliwość ukrycia ulubionych sekcji
  • Zmiana sposobu wyświetlania podsumowania domu
   i nowe elementy
 • Podsumowanie dla ulubionych pomieszczeń i domu
 • Tryb naścienny
 • Przyśpieszenie połączenia z centralą

Nowa aplikacja Yubii App wspiera centrale Yubii Home oraz inne centrale marki FIBARO.

Yubii Home broszura PL

Zachęcamy do ściągnięcia aplikacji FIBARO Home Center App z App Store oraz Google Play:

 

Poznaj wszystkie możliwości Yubii Home na stronie www.yubiihome.com/pl

O Nice Polska

Polski oddział Nice jest jednym z pierwszych międzynarodowych oddziałów włoskiej firmy Nice Group – silnej międzynarodowej grupy posiadającej obecnie 24 oddziały na całym świecie. Od 1996 roku, z dystrybutora podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, Nice Polska stał się dostawcą kompleksowych systemów automatyki dla domu i przemysłu. Obecnie Nice Polska oferuje: automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych, przemysłowych oraz rolet, segmentowe bramy garażowe, systemy parkingowe, systemy kontroli ruchu pieszych oraz wideodomofony.

www.nice.pl

O FIBARO

FIBARO to globalna marka działająca w branży Internetu Rzeczy (Internet of Things), dostarczająca rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. System FIBARO w przeciągu zaledwie kilku lat, zadomowił się na sześciu kontynentach, stając się jednym z najbardziej zaawansowanych, bezprzewodowych systemów inteligentnego domu na świecie. FIBARO jest systemem w całości stworzonym, rozwijanym i produkowanym w Polsce – zarówno siedziba, jak i fabryka FIBARO znajdują się pod Poznaniem. Firma zatrudnia niemal 250 pracowników. Od lipca 2018 r. marka jest częścią grupy Nice.  Dzięki otwartości i kreatywności pracowników FIBARO, tworzymy łatwe w użyciu i niezawodne urządzenia, oprogramowanie oraz usługi, które ułatwiają życie ludzi, dbając o ich codzienny spokój
i wygodę.

www.fibaro.com

Nice

Założona w 1993 r. włoska firma Nice jest międzynarodowym liderem sektora Home Automation, Home Security i Smart Home, oferując szeroką gamę zintegrowanych rozwiązań do automatyzacji bram wjazdowych, bram garażowych, osłon przeciwsłonecznych, systemów parkingowych, bezprzewodowych systemów alarmowych i systemów bezpieczeństwa dla domu i przemysłu. Nice sprzedaje swoje produkty do ponad 100 krajów i ma obecnie 24 oddziały na 5 kontynentach oraz 14 zakładów produkcyjnych i 13 ośrodków badawczo-rozwojowych. Z zatrudnionymi 2.300 pracownikami przyczynia się do rozpowszechnienia idei Made in Italy na całym świecie, dzięki wysokiej jakości rozwiązaniom, które mądrze łączą technologię, wzornictwo, innowacje, łączność cyfrową i łatwość użytkowania. Każdego dnia Nice w swoich laboratoriach wykonuje testy, aby zapewnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Wizja Nice „świat bez barier” i misja „ułatwiaj codzienne czynności” koncentruje się na ludziach, zaskakując ich zarządzaniem automatyką z maksymalną kontrolą, bezpieczeństwem i dopasowaniem do indywidualnych potrzeb. Nice docenia wartość zrównoważonego rozwoju, dostarczając rozwiązania optymalizujące zarządzanie oświetleniem naturalnym i ciepłem, a także systemy fotowoltaiczne.

www.niceforyou.com