Hörmann na targach SECUREX 2024 23-25 kwietnia 2024, Poznań

W jaki sposób uniemożliwić wjazd nieuprawnionych pojazdów na teren firmy lub prywatnej posesji? Jak skutecznie zabezpieczyć przestrzeń publiczną lub obszar, na którym odbywa się impreza masowa przed dostępem niepowołanych osób i pojazdów? Innowacyjne systemy kontroli wjazdu marki Hörmann będzie można zobaczyć i przekonać się o ich skuteczności podczas Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX 2024, które odbędą się w Poznaniu w dniach 23-25 kwietnia 2024 r.

Organizowane w cyklu dwuletnim, Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX należą od lat do najważniejszych wydarzeń branży zabezpieczeń w Polsce i Europie Środkowej. Koncentrują się na bezpieczeństwie budynków, osób, mienia i cyberprzestrzeni. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Bezpieczna przyszłość. Niekonwencjonalne rozwiązania w branży security”.

Przenośna blokada drogowa OktaBlock

Temat ten idealnie wpisuje się w portfolio produktów, które firma Hörmann rozwija w obszarze systemów kontroli wjazdu, takich jak: słupki, szlabany, zapory i kolczatki drogowe, a także automatyczne systemy parkingowe z funkcją identyfikacji tablic rejestracyjnych oraz szybkiej płatności. Wszystkie te produkty wyznaczają wysokie standardy bezpieczeństwa i zapewniają komfort ich użytkownikom. Bogaty asortyment umożliwia tworzenie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb, bez względu na rodzaj chronionego obiektu i wymagania dotyczące bezpieczeństwa. I co istotne – systemami tymi można sterować i zarządzać za pomocą OnlineControl z dowolnego miejsca na świecie, przy użyciu smartfonu, laptopa lub komputera z dostępem do Internetu.

Słupki fot. Hormann

Na stoisku firmy Hörmann, będzie można zobaczyć jak sterowanie OnlineControl funkcjonuje w praktyce oraz sprawdzić działanie nowatorskiego systemu zarządzania parkingiem, umożliwiającego różnorodne formy uiszczania opłat, od gotówki po karty płatnicze  z wykorzystaniem technologii NFC. Technologia ta pozwala na przyspieszenie transakcji, co znacznie usprawnia wyjazd z parkingui zwiększa efektywność miejskich przestrzeni parkingowych.

Szlaban fot. Hormann

Prawdziwą gratką będzie pokaz szybkości ustawienia przenośnej blokady drogowej OktaBlock marki Hörmann. Stosowana dla zabezpieczenia dojazdu i dojścia do miejsc, w których organizowane są imprezy plenerowe, pozwala chronić ludzi i obiekty przed rozpędzonymi pojazdami. Na uwagę zasługuje dyskretne wzornictwo blokady, dzięki czemu niejako „wtapia się” ona w otoczenie i nie razi swoją obecnością uczestników imprezy. Można ją ponadto wykorzystać jako nośnik reklamy.

Systemy zarządzania parkingiem fot. Hormann

Innym ciekawym rozwiązaniem, prezentowanym na stoisku jest mobilna zapora drogowa Road Blocker M30 – nowość marki Hörmann, pokazywana na ubiegłorocznych targach BAU. Mobilną zaporę tworzy praktyczny system modułowy, który umożliwia elastyczne łączenie poszczególnych jej elementów w większą całość, w zależności od potrzeb. Ruchomy element, podnoszony na wysokość do 800 mm, tworzy barierę skutecznie blokującą wjazd na obszar chroniony i w każdej chwili może zostać opuszczony.

Przedstawiciele firmy Hörmann zapraszają na stoisko nr 78 w pawilonie nr 6, na MTP gdzie chętnie spotkają się z Państwem i udzielą wszelkich porad.