Nice wyróżniona wśród najlepszych włoskich firm w szóstej edycji programu Deloitte Private’s Best Managed Companies Award

“Przynależność do grona najlepiej zarządzanych firm inspiruje nas do patrzenia w przyszłość z ogromnym entuzjazmem. Jesteśmy dumni z wkładu wszystkich naszych pracowników w podróż Nice w kierunku doskonałości w zakresie innowacji, w budowaniu bardziej zrównoważonej przyszłości i w naszym zaangażowaniu w poprawę jakości życia ludzi”, komentuje Roberto Griffa, Dyrektor Generalny Nice.

Analiza Deloitte opiera się na sześciu krytycznych czynnikach sukcesu (strategia korporacyjna; innowacyjność powiązana z wydajnością i kompetencjami; wspólna kultura korporacyjna; ład korporacyjny i pomiar wyników; społeczna odpowiedzialność biznesu i pozycja międzynarodowa) oraz metodologii rozwijanej od ponad 20 lat na poziomie międzynarodowym. Dlatego celem tej inicjatywy jest nie tylko identyfikacja i nagradzanie najlepszych praktyk, ale także stworzenie prawdziwej sieci najlepiej zarządzanych firm, ułatwiając ich wzajemną interakcję mającą na celu stymulowanie wzrostu, rozwoju i ciągłego doskonalenia.

“W tym roku, w szóstej edycji, nagroda jest nie tylko wyrazem uznania dla włoskiej doskonałości w zakresie przedsiębiorczości za dotychczasowe osiągnięcia, ale jest także prawdziwym wieloletnim programem rozwojowym, w którym uczestnicy będą wspierani przez ekspertów Deloitte na ścieżce, która nieustannie będzie wspierać ich rozwój i doskonalenie w odniesieniu do kluczowych parametrów decydujących o przyznaniu nagrody i które mają kluczowe znaczenie dla prowadzenia działalności gospodarczej”, komentuje Ernesto Lanzillo, Partner Deloitte i Lider Deloitte Private w regionie środkowośródziemnomorskim (Włochy, Grecja i Malta).

“W tej szóstej edycji, aż 79 włoskich firm zdobyło nagrodę BMC Award dzięki doskonałym umiejętnościom menedżerskim w ramach kompleksowego międzynarodowego scenariusza”, mówi Andrea Restelli, Partner w Deloitte i włoski menedżer programu Best Managed Companies.


“W dzisiejszych czasach organizacje i ich liderzy muszą być zawsze gotowi na sprostanie licznym wyzwaniom, aby pozostać konkurencyjnymi i atrakcyjnymi na rynku, wykorzystując odpowiednie zasoby, kompetencje i inwestycje oraz zwracając uwagę na utalentowanych ludzi w firmie”
dodaje Restelli.

Nice

Założona na początku lat 90. firma Nice jest globalnym liderem w dziedzinie rozwiązań do zarządzania domem, oferującym kompleksową gamę zintegrowanych rozwiązań do automatyzacji bram wjazdowych, bram garażowych, osłon przeciwsłonecznych, systemów parkingowych, bezprzewodowych systemów alarmowych i systemów bezpieczeństwa dla domu i przemysłu. Oferuje również szeroką gamę inteligentnych i zintegrowanych urządzeń i systemów do zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych z zakresu bezpieczeństwa i kontroli dostępu, sztucznej inteligencji (AI), zdrowia i wellness, zarządzania energią oraz sprzętem AV. Nice wdraża strategiczny plan ekspansji i rozszerza portfolio oferowanych produktów i zintegrowanych platform. Firma pozostaje zaangażowana w oferowanie szerokiej gamy dostosowywalnych, przyjaznych dla użytkownika końcowego rozwiązań i dąży do wzmocnienia ekspansji na rynkach o wysokim potencjale wzrostu, umacniając i odnawiając swoją markę, by konkurować w nowych segmentach rynku. Obecnie Nice może pochwalić się organizacją liczącą ponad 2800 profesjonalistów na pięciu kontynentach, a także 15 centrami badawczo-rozwojowymi i 13 zakładami obsługującymi partnerów i klientów w ponad 100 krajach na całym świecie. Doskonałość firmy Nice i innowacyjność oferowanych przez nią rozwiązań do zarządzania domem są doceniane na całym świecie. W 2023 roku firma zdobyła 8 prestiżowych nagród branżowych na targach CEDIA Expo w Denver (USA), natomiast na targach EI Live! Europe w Farnborough (Wielka Brytania) została uhonorowana nagrodą Smart Building Awards za najlepszy dedykowany kontroler z ekranem dotykowym i najlepszą wersję oprogramowania do zarządzania domem OS 8.8”, co doprowadziło do jego światowego uznania jako jednego z najlepszych programów do zarządzania domem. We Włoszech Nice została uznana przez Deloitte Private za najlepiej zarządzaną firmę (nagroda Best Managed Company) i umieszczona na liście 1000 najlepiej działających firm w Treviso przez ItalyPost. www.niceforyou.com