Aranżujemy korytarz! Pomysł na efektowne wejście od MOOVIN INTERIORS

Korytarz jest pierwszym pomieszczeniem, które widzimy po wejściu do mieszkania. Sposób, w jaki go zaaranżujemy, ma ogromny wpływ na to, czy nasze wnętrze zrobi przysłowiowe dobre, pierwsze wrażenie! MOOVIN INTERIORS dzieli się inspiracjami na elegancki i funkcjonalny korytarz, który zachwyci odwiedzających!

Usiądź wygodnie!

Przedpokój to miejsce, gdzie witamy i żegnamy się z gośćmi, zakładamy odzież wierzchnią i buty. Nie można wyobrazić sobie tej przestrzeni bez choćby jednej, wygodnej pufy bądź małej kanapy, która ułatwi założenie garderoby. Co jeszcze okaże się przydatne przy wykonywaniu tej czynności? Oczywiście lustro! To ważny element wyposażenia każdego holu, duże bądź małe musi zawisnąć na ścianie w tej części mieszkania. Ostatni obowiązkowy element – szafka lub półeczka, na której po wejściu do domu położymy klucz czy torebkę. Elementem dekoracyjnym może stać się lampka, świeczki zapachowe i kwiaty.

Pamiętając o tych czterech elementach, zadbamy o komfort i stylowy wygląd naszego wnętrza.

_________________

MOOVIN INTERIORS oferuje usługę wykończenia wnętrz pod klucz. Nad całością procesów od koncepcji po finalną realizację czuwa zespół architektów z wieloletnim doświadczeniem. MOOVIN INTERIORS jest częścią MOOVIN GROUP, firmy powstałej w 2014 roku z pasji do nieruchomości i pięknych wnętrz. Marka specjalizuje się w wykańczaniu wnętrz, sprzedaży wyselekcjonowanych apartamentów wykończonych pod klucz oraz doradztwie w zakresie zakupu mieszkań od warszawskich deweloperów. www.moovin.pl